Rodinná dovolená v Nassfeldu

Ubytování

Objekt je situován na okraji malebné vesničky kousek od centra, s parkování v bezprostřední blízkosti apartmánů.
Před objektem je k dispozici malé dětské hřiště a uvnitř najdete společenskou místnost. Zde je široká škála vyžití - stolní hry, Play Station, TV, knihovna apod.. V apartmánech na Vás čekají TV s českými programy a bezplatné wifi připojení.
Pro menší děti zde máme k zapůjčení dětské jídelní židličky zdarma a dětskou postýlku včetně závěsného lůžka pro opravdu malé děti za poplatek 5€ za pobyt.

Středisko

V lyžařském středisku najdete optimální terény pro celou rodinu. Na své si přijdou zdatní lyžaři, děti i začátečníci. k 70 km červených máte k dispozici i 30 km modrých sjezdovek, lyžařskou školičku s hlídáním dětí – BOBO klub. Středisko také nabízí dětský lyžařský park s širokou nabídkou programů. Fun park a NTC Park, kde si můžete vybrat ze široké nabídky netradičních zimních sportovních aktivit jako je   snowbike, slowfox, snowtubing …
Děti do 7 let lyžují zcela zadarmo, dětské skipasy jsou určeny pro děti až do 15ti let a juniorské až do 19ti let.
Vaši lyžařskou dovolenou můžete obohatit o návštěvu aquaparku v Kötschach-Mauthen, nebo si vyzkoušet lední radovánky buď na jezeře Pressegersee, nebo na vzdálenějším jezeře Weissensee, případně přímo v Hermagoru na kluzišti s osvětlením.

 
Nassfeld živě - webkamera:
 
 
Ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Aktivity ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Příroda ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování

Newsletter posíláme maximálně 3x za rok.
Vaši e-mailovou adresu nikomu neposkytneme.