Relaxace

Termální lázně - KärntenTherme, Warmbad Villach

Nové termální lázně otevřely své brány v červnu 2012.

Termální lázně najdete v obci Warmbad Villach vzdálené od Tröpolachu 45 km. Lázně nabízejí na 11.000 metrech plochy svým hostům nespočet atrakcí ve čtyřech podlažích.

Bazény jsou napájeny termálními prameny s vodou o teplotě 29,9 stupňů

1. podlaží: FUN-sektor - zde najdete množstvím atrakcí jako je třeba Šílená řeka (Crazy River), dva jedinečné rourové tobogány nebo široká skluzavka. A kdo si chce zaplavat, ten si zde své místo také najde v 25ti metrovém plaveckém bazénu z nerez oceli o 6 drahách, dle jsou zde dva další bazény s vodními hrátkami, celoročně otevřený termální venkovní bazén a interaktivní vodní svět.
Otevírací doba a ceny

2. podlaží: FIT-sektor - zde se nacházejí nejmodernější posilovací stroje se vzduchovým ovládáním, na střešní terase se celoročně konají spinningové kurzy, připraveny jsou také speciální programy pro aktivní stárnutí, individuální výkonnostní diagnostika a zdravotní test kondice, ...
Otevírací doba a ceny

3. a 4. podlaží čeká: SPA-sektor - svět saun a spa s nabídkou, vedle klasických saun nabízí také možnost vypotit se také ve finské venkovní sauně. K tomu zde ještě najdete originální termální bazénky s různou teplotou vody. V deseti místnostech pro procedury si mohou hosté pro svou pohodu a krásu vybrat z nabídky masáží, beauty a tělových procedur.
Otevírací doba a ceny

 

Wellnes - Pressegger see

Hotel Alpen mimo jiné nabízí návštěvníkům odpočinek a relaxaci

Hotel nabízí krytý bazén kde se můžete nechat se masírovat v bublajících vířivkách a přitom poslouchat relaxační hudbu. Ve slunečných měsících je k dispozici návštěvníkům venkovní bazén

Dále zde najdete:
“Waldstube” sanarium, ledovou jeskyni, infračervenou kabinu, vodní lůžka a další ..

  • krytý bazén je otevřen od 7 do 21 hod
  • saunasvět od 14 do 19 hod.

Denní vstupné je 15,- € pro dospělou osobu.

Lze si rezervovat  masáže, nebo kosmetické studio.

Kontakt:

Alpen Adria Hotel **** :
Familie Rainer
Presseggersee 2, 9620 Hermagor
Tel: +43 (0) 4282 2666
www.alpenadriahotel.at
; info@alpenadriahotel.at

 

Aqua Park Kötschach-Mauthen

Nezapomenutelným zážitkem je návštěva Aqua Parku v Kötschach-Mauthen, kde najdete jak koupání pod širým nebem, tak i krytý aquapark se spoustou atrakcí jako jsou tobogány, divoká řeka, skluzavky a jiné. Pro malé neplavce jsou zde oddělené prostory. Pokud budete mít chuť relaxovat, aquapark má také svou welness zónu, kde můžete navštívit saunu, solárium nebo si například dopřát osvěžující masáž.
 
Nassfeld živě - webkamera:
 
 
Ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Aktivity ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Příroda ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování

Newsletter posíláme maximálně 3x za rok.
Vaši e-mailovou adresu nikomu neposkytneme.