Rodinná dovolená

V Nassfled-Hermagoru si najde svůj program každý.


Pro malé milovníky cyklistiky jsou zde k dispozici vyasfaltované cyklostezky s minimálním převýšením. Mezi takovéto stezky patří i cyklostezka R3, která kopíruje tok řeky Gail a prochází Tröpolachem. Pokud nemáte již síly na zpáteční cestu, můžete využít služeb cyklovlaku ÖBB.

Cestu na vrcholky můžete absolvovat kabinovou lanovkou Millennium Express, která Vás dopraví až do skoro 2 tisícové výšky odkud jsou nádherné pohledy na panorama Alp, anebo můžete nahlédnout do nespočet údolí. Na vrcholu můžete absolvovat například 1,5 km dlouhou vodní cestu "BergWasser".Ke zpáteční cestě dolů můžete využít například některé speciální dopravní prostředky z nabídky NTC Parku.


Za návštěvu také stojí propast Garnitzenklamm, která se nachází u Hermagoru. Propastí Vás provede naučná stezka s panoramatickými a informačními panely . Propast je zpřístupněna pomocí zabezpečených cest (via ferrate) přes lávky, mosty až k vodopádům. Rokle je na začátku vysoká 630 m a na konci 1125 m, dlouhá 4 km s výškovým rozdílem 500 m.
 
Malými dobrodružstvími se může stát, co chcete - zlatokopectví v kempu, lezení v lezeckém parku, piráti na raftu. Malí milovníci vody se mohou bavit v okolí jezer, milovníci koní si mohou okolí prohlédnout z koňského hřbetu nebo třeba zkusit novou vodní trasu a dobrodružný park, které nabízejí spousty zábavy pro děti. Celé rodiny můžou potěšit festivaly špeku, polenty, sýry s tradiční zvyky a ochutnávky.
 
Po návratu do apartmánu si můžete pustit SAT-TV s českými programy a sledovat svoje oblíbené pořady nebo pomocí bezplatné wifi si třeba naplánovat svůj program na další den či zjistit předpověď počasí. 


Čtěte více o:

Přečtěte si více o našem ubytování v Nassfeldu Naše apartmány v městečku Nassfeld

 
Nassfeld živě - webkamera:
 
 
Ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Aktivity ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Příroda ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování

Newsletter posíláme maximálně 3x za rok.
Vaši e-mailovou adresu nikomu neposkytneme.