Pěší turistika

Prozkoumejte krásnou přírodu po více jak 1 000 km značených turistických tras vedoucích ve výšce od 600 do 2.800 m n. m., které Vás zavedou i na Italskou stranu vrcholů. Pokochejte se krásnými přírodními scenériemi - vysokými horskými štíty, provoněnými zelenými alpskými loukami s pasoucím se dobytkem, působivé kaňony a nádherné pohledy do širokých údolí. Seznamte se s vzácnými rostlinami, například s Wulfenia carinthiaca, která se vyskytuje pouze v Korutanech a kvete v červnu a červenci. Poznejte 500 milionů let geologické historie a další  skvosty. Svůj výlet můžete zpestřit osvěžující koupelí v některém z alpských jezer nebo se zastavit na ochutnávku místních specialit na jedné z několika farem. Tip: pochutnejte si na domácích specialitách přímo na místních farmách.
K cestě na vrcholy můžete využít kabinovou lanovku z Tröpolachu, která vás dopraví do výšky skoro 2 000 m n. m.
Vydejte se též po 26 tematických stezkách, které vás seznámí s historií mlýnů, bylinek a další nebo vyzkoušejte 17 tras pro Nordic walking v celkové délce 145.4 km, nebo a 9 běžeckých tras v celkové délce 63,4 km.

"Interaktivní průvodce"
Vaše výlety si nyní můžete naplánovat za pomoci Interaktivního průvodce. Najdete zde informace jako je čas, popis trasy, GPS data atd.

 
Tipy na trasy můžete také naleznout na této adrese , nebo se nechat inspirovat zde.
 
 


Čtěte více o:

Přečtěte si více o našem ubytování v Nassfeldu Naše apartmány v městečku Nassfeld

 
Nassfeld živě - webkamera:
 
 
Ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Aktivity ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Příroda ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování

Newsletter posíláme maximálně 3x za rok.
Vaši e-mailovou adresu nikomu neposkytneme.