NTC Park

Každý od začátečníků až po profíky si zde jistě vybere z bohaté nabídky. NTC Park v areálu Nassfeldu je dostupný kabinovou lanovkou Millennium Express nebo pěšky.

Horolezectví
Skalní labyrint s fixním lanem. To je další krok k horským zkušenostem, jak se dotknout horolezectví. Najdete zde skalní soutěsky, skalní věže a malé dutiny a propasti. Vyzkoušíte si zde manipulaci s horskou výstrojí a slaňování na několika trasách.

Vrhněte se s chutí rovnou do dobrodružství – četné horolezecké trasy na Rosskofelu, Trogkofelu, Malurchu, Zottachkofelu a Garnerkofelu na vás čekají.
Při špatném počasí lze využít lezecké stěny pod střechou v Hermagoru. Více 

Zajištěné trasy
Nově značené trasy - otevřeny v roce 2007 - pro milovníky adrenalinu. Pouze pro trénované zkušené horolezce vybavené sedáky a helmami.
Přístup:15 min. pochod z Madritsche (1919m) , horní stanice kabinové lanovky Millennium Express. Můžete se sem dostat kabinovou lanovkou nebo z Nassfeld směrem na Tressdorfer Alm. Pro méně trénované osoby doporučujeme vybrat si lehčí cestu nahoru zajištěnou Ferratou E. Contin. Horolezecké vybavení je zde také potřeba. Cestu s průvodcem si můžete objednat v NTC!

Slaňování
Užijte si extrémní zážitek ze slanění Oselitzeově vodopádu v délce 18 metrů až  k Oselitzeově přehradě. Zde můžete začít kombinaci slaňování a vodních sportů, které vám rozpumpují adrenalin. Po seznámení s pravidly bezpečnosti Vám průvodce garantuje nezapomenutelné horské dobrodružství. Později se můžete vykoupat v divoké vodě a užít si barbeque u ohně.

 

DIRT PARK
Místo pro BMX a horská kola. Najdete zde U-rampy a různé překážky vhodné pro začátečníky i pokročilé, kteří si chtějí vyzkoušet i něco jiného.

Skalní labyrint& létající liščí-míle

Se nachází v Tressendorfen Alm. Zde se prochází po lanových mostkách a spouští se po laně skalními soutěskami, všude okolo jsou skalní věže, malé dutiny a propasti. Labyrint nabízí 80 stanic, 50 plošin, 250 m lezeckých cest, vysoká lana, strže, via ferraty, lezecké skly. Snadné skákání ze stromu na strom jako Tarzan v létající liščí-míly.
 
Horské koloběžky Vyměňte jednou kolo za koloběžku a vydejte se určenými trasami z vrcholů do údolí. Opravdu skvělá zábava.  

Moutaincart Je novým typem zábavy; sáně s jedním předním kolem a dvěma zadními koly s hydraulickými brzdami, nárazníky a dalším. Při sjezdech po asfaltové silnici zažijete neopakovatelné zážitky spojené s dávkou adrenalinu, kterou ve vás tento sport vyvolá.   

Moutainroller  Pro toto vozítko s balónovými pneumatikami není žádná cesta příliš skalnatá a žádná díra příliš velká. Nebojte se ani brzdění, tento vynález je vybaven kotoučovými brzdami, které jsou zárukou bezpečné cesty do cíle.

Mountainboard Helma, prkno, čtyři kola, brzdy, více k tomuto sportu není potřeba a bláznivý sjezd z vrcholku do údolí po asfaltové silnici může začít. Vhodné především pro všechny snowboardisty a skateboardisty.   

Stanley rider Fantastické závodní sáně na kolečkách řízené pouze nohami. Při sjezdech po asfaltové silnici zažijete neopakovatelné zážitky spojené s dávkou adrenalinu, kterou ve Vás tento sport vyvolá.   

Arrow Čtyřkolky, k jejichž řízení není zapotřebí řidičský průkaz a mohou si je půjčovat i děti od 12 let. Jezdí rychlostí max. 20 km/h a baterie vydrží přibližně na 60 km jízdy. Vybavení si můžete zapůjčit v:

NTC Tröpolach 
u lanovky Millennium Express 
Tel. 04285-7100 44

Čtěte více o:

Přečtěte si více o našem ubytování v Nassfeldu Naše apartmány v městečku Nassfeld

 
Nassfeld živě - webkamera:
 
 
Ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Aktivity ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Příroda ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování

Newsletter posíláme maximálně 3x za rok.
Vaši e-mailovou adresu nikomu neposkytneme.