Horolezectví a ferraty

Nassfeld nabízí také vhodné terény pro horolezectví a lezení.
Horolezectví a lezení - žádná jiná činnost vám neumožní dostat se blíže k horám a užívat si svobodu v závratných výškách, odkud se naskýtají nádherné pohledy na okolní horské štíty a malebná údolí.

Najedete zde spousty lezeckých tras všech úrovní.
Dosažení mnoha vrcholů je také možné po ferratách (zajištěných cestách). Najdete zde ferraty jak pro náročné a zkušené horolezce, tak i pro začátečníky. Ferraty vedou na: Rosskofel, Trogkofel, Malurch, Zottachkofel a Gartnerkofel. 

Pokud nemáte vlastní vybavení, či zda se raději vypravíte do hor se zkušeným průvodcem, navštivte místní lezeckou školu a půjčovnu vybavení.

Ve spolupráci s Alpskou školou Sepp szoke nabízí Sport Sölle horolezení, které sahají nad rámec skalního labyrintu. Jedná se o ideální doplněk k obvyklému programu a je navržen jako další úroveň horolezectví. Skvělá příležitost získat další lezecké zážitky pro každého.

Lezecké týdny, lezecké kurzy, lezecké kurzy pro rodiny a  horské túry , stejně jako horolezecké túry (skalní soutěsky,horizontální lezecké tunely, denní a týdenní lezecké kurzy) to všechno nabízí Go Vertical

lezení soutěsky, horizontální tunel horolezectví, denní výlety a horolezecké týdny), jsou také nabízeny Jít svisle.

Popis ferratových  tras, včetně doby trvání, naleznete zde.

Interaktivní průvodce
Najdete zde nejpopulárnější hory a horolezecké túry v regionu Nassfeld-Pressegger jezero s bohatým popisem, GPS data a všechny informace, které potřebujete na turné.

 
Nassfeld živě - webkamera:
 
 
Ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Aktivity ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování
Příroda ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování ubytování

Newsletter posíláme maximálně 3x za rok.
Vaši e-mailovou adresu nikomu neposkytneme.